KONST / Litografier / Färglitografi 14445357
nr 1444 5357
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Narcisser. Signerad, numrerad 17/390. Färglitografi, bildmått: 33x28, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:28:08
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin